Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2014: Фарм-бізнес по-російськи в Україні

Компанія "Здраво" відстоює право на інтелектуальну власність
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

ТОВ "Здраво" поставляє препарат "Налбуфін" виробництва "Русан Фарма" (Індія) на ринок України. У серпні 2013 року громадянин Російської Федерації Микола Сорокін подав у Державну службу інтелектуальної власності України заявку на корисну модель (ПМ) лікарського засобу (ЛЗ), що містить налбуфін і отримав патент. У квітні 2014 року юридична компанія Aver Lex, що представляє інтереси Сорокіна, подала скаргу в Генеральну прокуратуру України, в якій звинуватила компанію «Здраво»  у порушенні прав інтелектуальної власності, що належать Сорокіну. У липні 2014 року компанія безкоштовно поставляла цей препарат на суму 300 тис. грн для потреб АТО. Компанія вимагає притягнути до відповідальності посадових осіб та представників правоохоронних органів, дії яких призвели до зупинки обороту цього препарату.

 

РОЗВИТОК ПОДІЙ

Прокуратура Подільського району столиці 14 листопада 2014 провела обшук на складі фармацевтичного дистриб'ютора ТОВ "Здраво" (Київ). Приводом послужила суперечка навколо інтелектуальної власності на препарат "Налбуфін".Компанія "Здраво" подала позов до суду з вимогою визнати недійсним патент на корисну модель. Суд прийняв рішення заборонити патентному відомству до рішення суду проводити будь-які дії з даними патентом (у тому числі передачу прав, внесення змін і т.п.). Такі заходи були прийняті, щоб уникнути можливого затягування процесу. На події реагують ЗМІ Фармдистрибьютор "Здраво" просит президента и правоохранителей привлечь к ответственности виновных в прекращении оборота "Налбуфина"

Прес-конференція: Бізнес проти корупційного тиску держструктур. Ситуація навколо ТОВ "Здраво"

РЕЗУЛЬТАТ

Наполеглива позиція адвокатів компанії Здраво, а також присутність телебачення переконали охоронців закону. Препарат описали. Після цього відбувся ще  ряд судових засідань, підсумком яких стало визнання недійсним патенту на корисну модель, власником якої виступає громадянин Росії Микола Сорокін.  Суд виніс рішення на користь компанії Здраво. 

ДОКЛАДНІШЕ: 
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 5 - 1,523 переглядів
CЕКТОР ПРАВА - Выпуск 6 - 8,354 переглядів