Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2015: Томас Бруннер і інвестиції в Україну

Проблеми ведення бізнесу іноземними підприємцями в Україні
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

Понад 10 років тому Томас Бруннер приїхав в Україну, щоб очолити місцевий офіс компанії Henkel. Коли перед фермером постав вибір – повернутись на Батьківщину чи заснувати власну справу в Україні,- він вирішив ризикнути і залишився. Сприятливі фактори: хороші погодні умови, співвідношення ціни і якості землі та можливість обробляти великі площі, стали основою для успішного ведення бізнесу. Єдине, до чого іноземець не був готовий - це до корупції і бюрократії.

РОЗВИТОК ПОДІЙ

Українська очевидна безкарність доставляє австрійцю масу проблем. Співробітники Бруннера вчиняють крадіжки свиней з ферми. Розслідування міліції закінчилося. Однак розпочалась судова тяганина, засідання постійно переносять. Томас знайшов вихід з ситуації, зовсім не притаманний для Австрії, але дієвий в Україні - грати на вікнах, паркан і камери спостереження. Все ж вирішувати проблему у правовому полі не припинив. Фермер наймав юристів з Києва, звертався до прокуратури, до начальника Кам'янського управління МВС, в місцеву адміністрацію – але безрезультатно.

РЕЗУЛЬТАТ

На господарстві Томаса припинились побутові крадіжки. Активна співпраця з юридичними об’єднаннями призвела до ініціювання нових судових позовів. Змінена юридична стратегія. До процесу долучились депутати і громадський сектор. Питання ж щодо дії і виконання закону залишаються відкритими.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:
Австрийский фермер против украинской реальности: почему европейцам трудно вести  бизнес в Украине
ДОКЛАДНІШЕ: 
CЕКТОР ПРАВА - Выпуск 6 - 8,354 перегляди