Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2015: Махінації в райземах

Як "віджати" землю у селян за законом. Про грамотних корупціонерів районного держзему в селі Ставище.
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

Київська область. Райцентр Ставище. Приїхавши розбиратись з однією ситуацією зловживань у райземі, нас зустріла ціла група місцевих жителів. Проблеми у селян з'явились з приходом нового голови місцевого райзему. Відсутність належної документації і необхідність повторної реєстрації та ще ряд проблем, питання з якими стикнулись жителі Ставища з новим призначенням.

 

РОЗВИТОК ПОДІЙ

Здача вільної землі в одні руки і очевидні порушення в оформленні технічної документації обернулись численними позовами в суд. 

Василь Міщенко - головний фігурант у вже судових позовах з розподілу земель в Ставищенському районі. Саме в його інтересах, судячи зі скарг і судових запитів, діяв голова райзему Хомич, передавши до рук одного орендаря 29 ділянок загальною площею 450 га. Василь Васильович був  відвертим у розмові, як з приводу власних резонів "господарника" з величезним досвідом виживання, так і з приводу загальної ситуації із земельним питанням в районі .

РЕЗУЛЬТАТ

Голова Ставищенського райзему став колишнім головою. Справою зацікавились правоохоронці. Однак питання, чи майбутні новоспечені голови не будуть використовувати старі схеми розподілу землі, й досі відкрите. Тим паче, що заробітна плата голови райзему, становить всього лиш 1400 гривень.

ДОКЛАДНІШЕ: 
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 11 - 1,196 переглядів
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 13 - 5,649 переглядів