Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2016: Неуловимый Орион Голд

О компаниях-прокладках выигрывающих тендеры КМДА
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

Ні телефону, ні офісу. органи які курирують муніципальні ремонтні роботи обмежуються виписками з реєстру з формальними даними, а компанія - бомж виграє мільйонні тендери в КМДА. 

РОЗВИТОК ПОДІЙ

Поняття прозорості геть відсутнє у муніципальних чиновників, і до недавнього часу не надто хвилювало мешканців. Але тут виникла необхідність створювати ОСББ, і мешканцям будинку на Якуба Курбаса 21 все-таки довелося розбиратися хто, як і за скільки робить кап-ремонт комунікацій в їхньому будинку. Саме в підвалі хрущовки ми в перший раз почули про Оріон голд.

84 об'єкти ремонтних робіт по двом київським районам, загальна сума підрядів досягає 20 мільйонів гривень. При цьому дістатися до голови компанії не реально, чиновники Святошинської і Дарницької РДА, зберігають його контакти, як доступ до Граалю. З чого така таємничість? І як компанія, що почала активну діяльність лише з лютого 2016 змогла обійти цілий пул старожилів ремонтного ринку?

РЕЗУЛЬТАТ

Встречи с главами департаментов РДА и специалистами ProZorro. Запросы и реакция антимонопольного комитета. В результате, один из крупных тендеров Орион отменён, но проблема не решена. Для блокировки действий "левых" компаний необходима Позиция КМДА или та самая "Политическая воля", которой пока не наблюдается. Будем выходить с темой на атикоррады КиевСовета и КМДА

ДОКЛАДНІШЕ:
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 22 
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 24 2500 просмотрів