Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2014: Схеми КМДА

Про розподіл житла київською владою
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

Чиновники КМДА вимагають від забудовників передавати квартири в ще не побудованих житлових будинках нібито в фонд муніципального житла для пільговиків на черзі. Але насправді квартири передаються на баланс судів, прокуратури і міліції. А також продаються. Звичайно ж, невелика частка квартир потрапляє і черговикам - такі випадки знімаються на камеру.

За останні три роки київські чиновники здебільшого перепродавали муніципальне житло, призначене для черговиків. За виручені гроші КМДА нібито будувала більш масове житло, яке у свою чергу перепродавалося або передавалося в черзі.

 

РОЗВИТОК ПОДІЙ

 Ветерани-афганці, які стоять в черзі на муніципальне житло, домоглися отримання квартир акціями протесту і силовими методами аж до захоплення кабінетів чиновників. Куди йде житло, яке забудовники передають місту?

 Звідки у суддів по три квартири? У КМДА не знають як знайти гроші на будівництво житла, - зате знають як обійти закон на користь працівників силових відомств.

РЕЗУЛЬТАТ

Проектом "Сектор права" направлені запити у відповідні інстанції. Департамент БЖЗ знаходиться під контролем громадськості.

ДОКЛАДНІШЕ: 
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 1 - 1,468 переглядів
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 2 - 533 перегляди
CЕКТОР ПРАВА - Выпуск 6 - 8,354 перегляди