Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2014: Сім'я полковника Галви

Після смерті полковника, сім'я залишилась наодинці з системою
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

Інструктор батальйону "Азов", полковник В'ячеслав Галва, загинув у бою під Новоазовськом. Під час війни на сході України займався підготовкою бійців батальйону "Азов", разом з якими брав участь у бойових діях. У складі розвідувального підрозділу батальйону першим зайшов у Новоазовськ 25 серпня 2014 року. Був убитий наступного дня. У В'ячеслава Галви залишилася батьки, брат, дружина Еліна та четверо дітей. 26 листопада 2014  року товариш полковника Галви Костянтин Лесник повідомив, що вдові загиблого було відмовлено у наданні допомоги та пенсії, а також скасовано їх чергу на отримання квартири через те, що не було знайдено оригінал рапорту про зарахування В'ячеслава до батальйону. Сім'я залишилася наодинці з системою.

РОЗВИТОК ПОДІЙ

До процесу долучились громадські об'єднання та засоби масової інформації. Ситуація сім'ї полковника Галви набула широкого розголосу. Направлені особисті звернення від громадськості до керівництва МВС України.

Погибшего под Мариуполем полковника ГУР МО Вячеслава Галву оформят участником АТО

РЕЗУЛЬТАТ

Міністерство внутрішніх справ прийняло заслужене рішення про оформлення полковника ГУР МО В'ячеслава Галви, загиблого під Маріуполем у складі батальйону МВС" Азов ", учасником антитерористичної операції. Однак це лише перший крок. Попереду довгий процес поновлення сім'ї у квартирній черзі та соціальних виплат.

ДОКЛАДНІШЕ: 
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 3 - 1,269 переглядів
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 4 - 1,325 переглядів