Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2015: Підприємці проти РРО

Влада і великий бізнес проти маленьких підприємців
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

Закон № 1088 про скасування обов’язкового застосування РРО для підприємців II та III групи чий річний дохід не перевищує 1 млн. грн, прийнятий 1 липня 2015 Верховною Радою України, став результатом майже піврічного протистояння Кабінету Міністрів України та підприємницької спільноти. Порядок введення касових апаратів був сприйнятий представниками МСБ як витіснення їх бізнесу з ринку на користь великих підприємств.

РОЗВИТОК ПОДІЙ

 В процесі розгорнення публічного протистояння, підприємців малого та середнього бізнесу підтримали політики, економічні експерти, громадські активісти та ЗМІ. У спільних діях з питання введення касових апаратів брало участь більше 30 об’єднань МСБ. До спільної роботи долучилися майже всі регіони держави.

Підприємці проти РРО - Едуард Курганський і Андрій Журжій

Підприємці проти РРО - Павло Себастьянович

Підприємці проти РРО - позиція Олени Макєєвої

РЕЗУЛЬТАТ

В результаті масових акцій протесту представників малого та середнього бізнесу з усієї країни вдалося домогтися прийняття законопроекту 1088 про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Наразі від обов’язкового введення касових апаратів позбавлені фізичні особи підприємці з доходом менше 1 млн грн. та юридичні особи, що займаються наданням послуг населенню та проводять розрахунки за безготівковою системою.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:
АДВОКАСІ-КАМПАНІЯ: як бізнес воював з РРО?
ДОКЛАДНІШЕ: 
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 12 - 1,590 переглядів