Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2016: Про специфіку полтавської Феміди

Чи відповість мер Полтави за спробу підкупу судді?
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

Олександр Мамай, мер міста Полтава, причетний до корупційного скандалу. Мало хто бачив оперативну зйомку УБОЗ, де зафіксований факт намагань мера Полтави домовитися про закриття корупційного адміністративного провадження. Знайти відеозапис в Інтернеті дедалі важче, а полтавські ЗМІ його взагалі проігнорували.

РОЗВИТОК ПОДІЙ

Полтавський міський голова сприяв незаконному розподілу земельних ділянок під торгівельні павільйони, зокрема виділенню семи земельних ділянок для своїй падчерки – Ірини Климко. Намагаючись підкупити суддю Жовтневого районного суду м. Полтава Ларису Гольник, мер намагався «зам’яти» скандальну справу. Проте, як то кажуть, не на ту натрапив. Суддя Гольник, керуючись власними моральними принцами та законами України, вона звернулася до відповідних органів, задокументувавши неправомірні дії у процесуальному порядку. Її підтримали представники Автомайдану та НАБУ, які прийняли справу до розгляду, а заступнику очільника Полтави, Дмитру Трихні інкримінують намагання дати хабар посадовцю.

Влада Полтави тримає міцну інформаційну оборону та уникає спілкування х журналістами, представники громадського ж корпусу запевняють, що дана справа є принциповою і має отримати логічне завершення обвинувачу вальним актом Дмитру Трихні. Чого чекати від судового провадження та чи можливі реальні зміни судової системи, де правлять не влада й гроші, а панує верховенство Закону?

Продовження спілкування з представниками Полтавського суддівського корпусу стало перетворилося в відеофіксацію для поліцейського протоколу очевидних позапроцесуальних дій з боку голови суду Струкову. Також направили запит до Ради суддів, аби отримати їх публічну позицію щодо полтавських подій, і чекаємо відповідь.

 

РЕЗУЛЬТАТ

25.08.2016 Лариса Гольник виграла апеляцію щодо оскарження дій голови суду Струкова, а 26.08.2016 генеральний прокурор Юрій Луценко звільнив прокурора області Попова, який розвалив справи проти мера Мамая! 

ДОКЛАДНІШЕ:
СЕКТОР ПРАВА - Випуск 21 - 2,162 перегляди
СЕКТОР ПРАВА - Випуск 23 - 2, 656 перегляди