Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2015: Підприємці за збереження єдиного податку

Чому не можна чіпати спрощену систему оподаткування
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

17 грудня у Київі більше 3 000 тисяч підприємців  вийшли під стіни Верховної Ради, щоб захистити спрощену систему оподаткування і виступили проти урядового проекту 3630. 

Розгляд урядового проекту Закону України «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні» від 11.12.2015 р., реєстр. №3630, на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики 16 грудня 2015 р.

РОЗВИТОК ПОДІЙ

В законопроекті не має стимулів для розвитку промисловості, сільського господарства, підприємницької діяльності. Не знищуються корупційні схеми, не перекриваються олігархічні потоки до офшорів. Громадські активісти звернулись у відкритих листах до народних депутатів. 18 грудня 2015 року був проведений брифінг коаліції об’єднань малого і середнього бізнесу (МСБ) у зв’язку із стартом акцій підприємців проти податкової реформи Мінфіну не тільки під стінами Верховної Ради, а й на території всієї країни.

РЕЗУЛЬТАТ

24 грудня після двох перерв з третьої спроби Верховна Рада все ж проголосувала за законопроект №3688 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році», який був внесений урядом до парламенту 22 грудня. Слід зазначити, що концептуально законопроект №3688 є «родичем» раніше представленого Кабміном законопроекту №3630, хоча і має багато відмінностей. 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:
ПОДАТКОВА РЕФОРМА: Концепції
ПОДАТКОВА РЕФОРМА: Міжнародна експертна дискусія
Підприємці захищають спрощенку, проти урядового проекту 3630
Чому не можна чіпати спрощену систему оподаткування? – аналітика “Фортеці”
ДОКЛАДНІШЕ:
Підприємці під ВР проти податкової реформи Мінфіну
Зміни в Податковом кодексі. Позиція МСБ
Депутати ВР на підтримку вимог коаліції МСБ (частина 1)
Депутати ВР на підтримку вимог коаліції МСБ (частина 2)