Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2016: Комунальний розпил - громадська відсіч

Хто заробляє на ремонтах за міський бюджет?
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

Щорічно на ремонт соціальних та житлових приміщень з міського бюджету виділяється кілька мільйонів гривень(3млн грн у 2014р., 5 млн грн у 2015р.). Шляхом конкурсу обирається компанія, що буде здійснювати ремонти, після чого для замовника (КМДА) надається акт виконаних робіт. Самі ж роботи не контролюються і не перевіряються.

РОЗВИТОК ПОДІЙ

ГО "Антикорупційний штаб Києва" ініціювала акцію з перевірки таких ремонтів. На запит про здійснені роботи до КМДА, було отримано відповідь - за якими адресами, які саме роботи, на яку суму і якою компанією виконані. На цій основі активісти створили карту, щоб кожен міг перевірити власний будинок чи соціальні заклади, які ним відвідуються. "Сектор права" долучився до цієї акції. В ході експерименту, ми з'ясували,  що підрядні організації різними методами здійснюють маніпуляції.

Ми відправили запити в різні інстанції про надання актів виконаних робіт. Ми з'ясовуємо, за яким принципом обираються підрядні організації і чому, виділяючи великі кошти з міського бюджету, департамент житлового забезпечення, не зацікавлений у перевірці результату ремонтних робіт. Ми продовжуємо розслідування. 

РЕЗУЛЬТАТ

 Бюрократична тяганина призводить до затягування процесу. Однак до справи вже долучились депутати Київської міської ради.

ДОКЛАДНІШЕ: 
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 15 - 2,321 переглядів
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 18 - 2,129 переглядів