Контакты:

+38 044 361 52 21
[email protected]
Сделано с вдохновением в
BD8studio.com

СП 2015: Пожежа на "БРСМ-нафта"

Заяви керівництва Мінекології, що боятись нічого, спростовують екологи
СУТЬ ПРОБЛЕМИ

Однією з найбільш маштабних пожеж в Україні, за останні десятиліття, стала катастрофа на нафтобазі БРСМ-нафта в селі Крячки Васильківського району Київської області. Вміст ангідриду сірчистого в повітрі в контрольних точках перевищував гранично допустимі концентрації в 2,5-6,7 разів. У зв'язку з погодними умовами в приземному шарі атмосферного повітря накопичувалися забруднюючі речовини. За рівнем забруднення ангідридом сірчистим ситуація характеризувалася як неприпустима, а за ступенем небезпеки - як помірно небезпечна і небезпечна. Крім того, в результаті горіння резервуарів з бензином утворилося величезне кількість теплової енергії, а це, у свою чергу, порушило баланс у навколишньому середовищі. Як же відреагували на подію Міністерство екології і незалежні екологічні організації?

РОЗВИТОК ПОДІЙ

Рятувальникам вдалося не допустити вогонь на нафтобазу KLO по сусідству, а також на військові склади з боєприпасами. Але трагедія все-таки сталася: на пожежі загинули люди, є постраждалі. За даними МВС, причиною пожежі могла стати технічна помилка при роботі з нафтопродуктами. Також, за інформацією відомства, база була побудована без оформлення дозвільних документів і не вводилася в експлуатацію належним чином. 

У той час, коли екологи "б'ють тривогу" про екологічну катастрофу у Василькові, С.Сабов називає себе "мером", зі своїми прихильниками і "подільниками", продовжує заявляти про те, у Василькові немає проблем з екологією після пожежі і вибухів на БРСМ .

Голова Всеукраїнської екологічної ліги про наслідки пожежі під Васильковом: 

Голава Департаменту правової та міжнародної діяльності Мінекології про те, що необхідно робити для інформування громадян про екологічні ризики відповідно до Орхуської конвенції:

РЕЗУЛЬТАТ

У справі про пожежу на нафтобазі мережі "БРСМ" у Київській області висунуто підозру інженеру та заступнику директора нафтобази, вони перебувають під домашнім арештом. Про це повідомляє МВС. Дії посадових осіб кваліфіковано за ч.2 ст. 273 (Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах) Кримінального кодексу України. 2 липня 2015 235 народних депутатів у Верховній Раді проголосували за відставку міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка, яку ініціював прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

ДОКЛАДНІШЕ: 
СЕКТОР ПРАВА - Выпуск 13 - 5,649 переглядів